středa 18. února 2015

Jazzofonové...

To máte tak. Můj drahý manžel spolu se svou sestrou už od září pilně pracují na programu svého již 4. jazzového koncertu - Jazzofonu, který v tomto školním roce přenesli do předvánoční a mikulášské atmosféry.  Já mám zhruba tak nějak stejnou dobu na vymýšlení mého oděvu. Nejdřív je času a času, pak už se to začíná blížit, pak nejsou myšlenky, dále není chuť vymýšlet či šít, následuje nemožnost šít kvůli nemocem dětí či svým, poté se událost blíží a už je skoro za dveřmi a nakonec je den "D" a vy ráno začínáte stříhat....


Nápad přišel až po ušití vánočního dárku pro maminku. Takže jsem zdvojila výstřih, zkombinovala s nesmrtelnou společenskou černou a bylo vymalováno.:-)


 Pózování nedopadlo moc dobře, spíš takové "trestanecké" fotky, takže jsem vyhrabala nějaké vánoční. Však Vánoce jsou "UŽ" za 10 měsíců, jak mi dnes hlásila dcerunka. :-)


Střih: Farbenmix - Joana

4 komentáře:

  1. Odpovědi
    1. Díky. ;) Ale vážně nerada se fotím. :-)

      Vymazat
  2. Krásné, přesně nad touto barevnou kombinací taky přemýšlím, tak to jste mě utvrdila v mém přesvědčení, že tato kombinace bude ta pravá :-) Zdvojený výstřih je moc elegantní .-)

    OdpovědětVymazat