pondělí 2. března 2015

Pro princeznu

No a když už jsem tak byla u pajcování a různých inspiracích, tak jsem si vzpomněla na tričko od jedné české šikovné švadlenky (na Fleru pod AnastazieB). Adélka má teď šílené princeznovské období, takže jedna přímo pro ni!Účes, pravda, mohl být lepší, ale Adélka si nestěžovala. Naopak reklamovala, že každá princezna musí mít střevíčky a korunku. Cestou nejmenšího odporu vznikla reflexní "korunka" a ručně vyšívané "střevíčky". Ech, co by člověk neudělal pro dětskou spokojenost. :-)


Zkoušela jsem dvojitý volánkový okraj a líbí se mi!

Opět velká radost!

Princezna s princeznou


Střih: Farbenmix - KleinFano, vel. 110

7 komentářů:

 1. Ta je krásná, tou by i naše okluzorová princezna byla taky jistě nadšená :o)
  Barevně dohromady moc hezké.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc! Každá správná princezna má přece okluzor, že? ;)

   Vymazat
 2. Volánkový okraj mě hned láká zkusit! Jsem zvědavá, kdy dorazí princezny k nám :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufej, že nikdy. :-D I když naštěstí aspoň Adélka netrvá na všem růžovém, to by mě kleplo!
   Vyzkoušej. Budu se těšit. ;)

   Vymazat
 3. Úžasná reklamace od Adélky :-) Další parádní tričko. Chtěla jsem se zeptat, nezlobí vás ty volánkové okraje? Mám je u dvou tunik a dost se mi stáčí. nevím, jestli je to normální nebo jestli jsem někde udělala nějakou chybu. Zvažuji, že to budu muset přešít... Dělala jsem to podle návodu od Ji tuším...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky!
   Tento dvojitý ještě nevím,jak se bude chovat. Ale jinak mám pocit, že na jednom tričku z loňského léta se to Adélce taky trochu stáčelo. A na jiném ne, takže nevím, kde je zakopaný pes. :-( Ovšem šiju to tak jak Jitka a pořád stejně... Asi bude hodně záležet na materiálu a síle natahování při šití, tipuju. Když na něco kloudného přijdu, dám vědět.;)

   Vymazat